ZPAV :: Bestsellery i wyróżnienia - Aktualności

28 lipca 2015 r.

Radio Norda FM z Internetu w eter

Od 20 lipca Radio Norda FM dotychczas nadające w Internecie, rozpoczęło emisję na falach UKF. Stacja podjęła współpracę programowo-reklamową z Grupą Radiową Time.

Radio Norda FM z Internetu w eter

Od 20 lipca Radio Norda FM, będące dotychczas radiem internetowym, rozpoczęło emisję na falach UKF i jest dostępne na częstotliwości 88 MHz, w powiecie wejherowskim i puckim. Naziemną częstotliwość stacja wygrała w konkursie zorganizowanym przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji, pod koniec ubiegłego roku. Startowały w nim także: Radio ZET Gold, Radio Złote Przeboje, Radio Wawa, Radio Fama oraz Piotr Michał Kościukiewicz z Gdyni.

Radio Norda FM nawiązało współpracę z Grupą Radiową Time. Współpraca obejmuje: emisję serwisów krajowych przygotowanych przez newsroom Grupy Time oraz wejście do ogólnopolskiej sieci sprzedaży radia VOX FM (w zakresie reklamowym). Ponad to, rozgłośnia będzie nadawać w formacie muzycznym VOX FM, tzn. grana będzie muzyka taneczna, a także disco polo.

Jak podaje serwis press.pl, Radio Norda FM to trzecia rozgłośnia, która zdecydowała się na współpracę programowo-reklamową z Grupą Radiową Time. Wcześniej z oferty Grupy skorzystały: Radio Go FM z Gorzowa Wielkopolskiego oraz Radio Września.

Stacja należy do Nadmorskiej Grupy Medialnej w której skład wchodzą: lokalna sieć kablowa Chopin, Telewizja TTM, portal Nadmorski24.pl oraz Radio Norda FM.Źródło: press.pl

Value gap
Fryderyk Festiwal 2022