ZPAV :: Bestsellery i wyróżnienia - Aktualności

11 stycznia 2019 r.

Nominacje do plebiscytu Bestsellery Empiku 2018

Bestsellery Empiku – to plebiscyt kulturalny, który pokazuje, po jakie książki, płyty muzyczne oraz filmy najczęściej sięgali klienci sieci Empik. W tym roku nagrody zostaną przyznane po raz 20.

Nominacje do plebiscytu Bestsellery Empiku 2018

W kategorii Muzyka Polska nominowane zostały albumy: Pawła Domagały 1984, Palucha Czerwony Dywan, Dawida Podsiadły Małomiasteczkowy, Taconafide Soma 0,5 mg oraz O.S.T.R. W drodze po szczęście.

Nominacje w kategorii Muzyka Zagraniczna zdobyli: Sting & Shaggy 44/876, Lady Gaga & Bradley Cooper A Star is Born (soundtrack), Queen Bohemian Rhapsody (soundtrack), Justin Timberlake Man of the Woods oraz Andrea Bocelli Si.

Rynek muzyczny jest także reprezentowany w kategorii Wydarzenie Roku, w której nominowano: „Małomiasteczkowy w realu i wirtualu” oraz „Multimedia Nosowska”. Pozostałe wyróżnione wydarzenia to: „Olga Tokarczuk z Międzynarodowym Bookerem” i „Rekordowy «Kler» Wojciecha Smarzowskiego”. W tej kategorii o wygranej zdecydują internauci.

Pełna lista nominowanych oraz głosowania na wydarzenie roku dostępna jest na stronie: https://www.empik.com/bestselleryempikuŹródło: empik.com

Value gap
Fryderyk Festiwal 2022